AMOS 4D Blocks Żelki do budowania 100 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 583974
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
AMOS 4D Blocks Żelki do budowania 100 g
Parametry produktu
| Rodzaj | Mieszanka |
|---|---|
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, woda, żelatyna, zagęszczony sok jabłkowy, substancja utrzymująca wilgoć (e422), regulator kwasowości (e330, e296), naturalny aromat, substancja zagęszczająca (e440), olej kokosowy, barwnik (e100), sok z czarnej marchwi, żywność o właściwościach barwiących (ekstrakt spiruliny), substancja glazurująca (e903). może zawierać mleko, soję i siarczyny. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: frajdo sp. z o.o. ulica i numer: dmowskiego 44 kod pocztowy i miasto: 97-300 piotrków trybunalski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 182 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 311 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 72 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1322 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 264 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E422 Glicerol, E330 Kwas cytrynowy, E296 Kwas jabłkowy (z owoców lub syntetyczny), E440 Pektyny, E100 Kurkumina, E903 Wosk karnauba |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik, Substancja utrzymująca wilgoć, Regulator kwasowości, Substancja zagęszczająca, Substancja glazurująca |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: