7Days Giga Kakao 150g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 546318
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem kakaowym (28%)
Parametry produktu
| Zawartość netto | 150 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, olej palmowy, cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (2%), gluten pszenny, syrop glukozowo-fruktozowy, olej słonecznikowy, drożdże, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych i poliglicerolu), odtłuszczone mleko w proszku, sól jodowana, alkohol etylowy, substancje konserwujące (propionian wapnia, sorbinian potasu), aromat, substancja żelująca (alginian sodu), środki do przetwarzania mąki (kwas askorbinowy, l-cysteina). może zawierać jaja, orzeszki ziemne, orzechy, nasiona sezamu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mondelez polska sp z o.o. ulica i numer: domaniewska 49 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 448 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1867 kJ |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość błonnika | 1,9 g |
| Zawartość soli | 0,54 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 42 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | 100 |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera lukrecję | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: