'Martini Sparkling Rose Extra Dry 11,5% 0.75L
Wystaw opinię o produkcie
Łososiowy róż z bukietem o dużej intensywności i elegancji Zawiera zapachy kwiatów i delikatne owoce, takie jak róża, z nutą czarnego pieprzu. W ustach miękkie z świeżą, wyjątkowo wytrawną skórką pomarańczową o dobrze wyważonej strukturze dzięki świeżej kwasowości w finiszu
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 743774
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Łososiowy róż z bukietem o dużej intensywności i elegancji Zawiera zapachy kwiatów i delikatne owoce, takie jak róża, z nutą czarnego pieprzu. W ustach miękkie z świeżą, wyjątkowo wytrawną skórką pomarańczową o dobrze wyważonej strukturze dzięki świeżej kwasowości w finiszu
Parametry produktu
| Rodzaj | Gronowe |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,59 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Piedmont |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bacardi martini polska sp. z o.o. ulica i numer: wołoska 22 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: