Kamis Przyprawa do kurczaka 20 g
Wystaw opinię o produkcie
Przyprawa do kurczaka złocista jest doskonale skomponowaną mieszanką przypraw ziołowych i korzennych, dzięki której potrawa zyskuje niezrównany smak i aromat. Curry nadaje potrawie odpowiedni aromat, papryka słodka poprawia kolor potrawy, chili i pieprz czynią ją odpowiednio pikantną, zaś imbir dostarcza potrawie korzenny aromat z nieco słodkawą nutą.
Przyprawa do kurczaka złocista może być używana do nacierania mięsa przed pieczeniem lub duszeniem, może być również stosowana do sporządzania sosów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 206836
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Przyprawa do kurczaka złocista jest doskonale skomponowaną mieszanką przypraw ziołowych i korzennych, dzięki której potrawa zyskuje niezrównany smak i aromat. Curry nadaje potrawie odpowiedni aromat, papryka słodka poprawia kolor potrawy, chili i pieprz czynią ją odpowiednio pikantną, zaś imbir dostarcza potrawie korzenny aromat z nieco słodkawą nutą.
Przyprawa do kurczaka złocista może być używana do nacierania mięsa przed pieczeniem lub duszeniem, może być również stosowana do sporządzania sosów.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | DO KURCZAKA |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | sól, papryka słodka i ostra, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; czosnek, kurkuma, kolendra, kozieradka, imbir, kmin rzymski, cynamon, goździki, gałka muszkatołowa. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: McCormick Polska S.A. Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20 Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 400 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 90 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: