{{ message.message }}

Tarczyński


Powrót do marek
Tarczyński
Nazwa marki: Tarczyński
Nazwa producenta: Tarczyński S.A.

Tarczyński S.A. to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji wędlin, skoncentrowana na przetwórstwie mięsa wieprzowego oraz drobiowego. Firma posiada trzy zakłady produkcyjne: w Ujeźdźcu Małym, Sławie oraz w Bielsku-Białej.

Główny zakład w Ujeźdźcu jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcji wyrobów wędliniarskich w Europie.

Tarczyński to wiodący producent kabanosów w Polsce. W ofercie Firmy znajdują się doskonale wysuszone Kabanosy Extra w wielu wariacjach smakowych – klasycznym wieprzowym i drobiowym oraz m.in. bekonowym, z czosnkiem czy w limitowanych wersjach takich jak kabanos chrzanowy.

Kolejną linią w tej kategorii są bardzo cieniutkie Kabanosy Exclusive, które również występują w kilku smakach. Nowością nieposiadającą odpowiednika na polskim rynku są Kabanosy Dojrzewające Select.

W firmowym portfolio znajdują się również wyroby z kurczaka oraz fileta o wysokiej mięsności i kruchości takie jak kurczak gotowany oraz kurczak pieczony. Tarczyński S.A. nie zapomina o wielbicielach doskonałych szynek oraz wędzonek, proponując szynkę lub wędzonkę z kotła, a także szeroki asortyment tradycyjnych, polskich kiełbas suchych, takich jak np. kiełbasa krakowska, myśliwska, jałowcowa.

Z myślą o konsumentach otwartych na nowe, inspirujące smaki stworzyliśmy linię wyjątkowych wędlin dojrzewających Select.

Zachęcamy do spróbowania produktów od firmy Tarczyński dostępnych w Polskim Koszyku!

Produkty tej marki: