{{ message.message }}

Parker


Powrót do marek
Parker
Nazwa marki: Parker
Nazwa producenta: Parker

Od ponad wieku, instrumenty piśmienne marki Parker cieszą się uznaniem za ich niezawodną jakość, precyzję pisania i prestiżowy styl. Długiej liście innowacji, których promotorem jest Parker, zawdzięczają swą reputację i niesłabnącą popularność.
W 1888 roku George Safford Parker – nauczyciel z Janeasville w Wisconsin – założył Parker Pen Company. Rok później opatentował swoje pierwsze wieczne pióro. Ubiegły wiek wpisał się w historię firmy jako nieustające pasmo sukcesów. Francja, Meksyk, Kanada, Dania, Argentyna – to tylko część lokalizacji kolejno powstających fabryk Parkera.
W chwili obecnej właścicielem marki Parker jest koncern Sanford, światowy potentat w produkcji artykułów piśmiennych. I co za tym idzie – sam Parker – jest najlepiej rozpoznawalną marką artykułów piśmiennych na świecie. Miłośnicy wyrobów Parkera cenią jego produkty za komfort użytkowania. Pisanie piórami i długopisami Parker nie męczy ręki i nawet zapisanie wielu stron nie stanowi większego wysiłku. Same pismo zaś, dzięki idealnemu wyważeniu instrumentów, jak i zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, sprawia, iż jest bardziej staranne a charakter pisma zdecydowanie bardziej elegancki niż podczas zastosowania piór i długopisów innych marek.
Obecnie Parker oferuje bogaty wachlarz produktów w wielu kolorach, różnorodnej stylistyce i na każdą kieszeń.

Zamów online w Polskim Koszyku!

Produkty tej marki: