{{ message.message }}

Łysoń


Powrót do marek
Łysoń
Nazwa marki: Łysoń
Nazwa producenta: Gospodarstwo Pasieczne Tomasz Łysoń

Gospodarstwo pasieczne Łysoń to rodzinna firma oparta na wieloletnim doświadczeniu w branży pszczelarskiej.

Historia firmy sięga ona lat 50-tych ubiegłego wieku kiedy to Pan Marian Łysoń pracował jako ślusarz w Wytwórni Silników Wysokoprężnych a każdą wolną chwilę poświęcał na rozwijanie swojego hobby jakim było pszczelarstwo. Zakupił w tym okresie przedwojenną wiertarkę ręczną, którą sam przerobił na elektryczną. Przy jej pomocy wykonywał innowacyjne modele sprzętów pszczelarskich oraz pierwsze formy na ule styropianowe.

Jego praca wzbudziła zainteresowanie syna Andrzeja oraz wnuka Tomasza co sprawiło iż wiele godzin spędzali wspólnie na projektowaniu i realizacji pomysłów związanych z pszczelarstwem.

W roku 1995 Pan Tomasz założył firmę „Łysoń” i wspólnie wraz ze swoją rodziną kontynuuje dzieło dziadka ciągle poszerzając asortyment i rozwijając sieć sprzedaży nie tylko na Polskę ale i całą Europę oraz kraje z poza niej.

W ofercie firmy możemy znaleźć miody, słodycze, kosmetyki (Honey Therapy), które są również sprzedawane w formie zestawów upominkowych, które są zdrowe, naturalne i co najważniejsze- oryginalne!