Dostarczamy za granicę

IDC Polonia

{{ message.message }}
Powrót do marek
IDC Polonia
Nazwa marki: IDC Polonia
Nazwa producenta: I.D.C. Polonia S.A.

I.D.C. POLONIA S.A. jest polskim oddziałem oraz wyłącznym dystrybutorem na polski rynek największego słowackiego producenta słodyczy i pieczywa cukierniczego – I.D.C. Holding, a.s. Rozpoczęcie działalności przez I.D.C. POLONIA było odpowiedzią na sygnały płynące z polskiego rynku.

Produkty oferowane przez I.D.C. POLONIA stały się przysmakiem wielu Polaków, co powoduje, że firma intensywnie i konsekwentnie inwestuje w dynamiczny rozwój swojej działalności. Kładzie nacisk na jak największe zadowolenie obecnych, a także pozyskiwanie coraz to nowych klientów.

Produkty oferowane przez I.D.C. Polonia S.A. zdobyły uznanie wśród dużej liczby polskich konsumentów. Flagowymi produktami firmy są pyszne wafelki Góralki, cukierki ziołowe Verbena, żelki, lizaki oraz batony dedykowane najmłodszym konsumentom. Szeroki asortyment produktów I.D.C. POLONIA S.A. obejmuje również wyśmienite ciasteczka w familijnych opakowaniach – wafelki i biszkopty . Ofertę przedsiębiorstwa doskonale uzupełniają sezonowe wyroby czekoladowe w wersji Wielkanocnej oraz Bożonarodzeniowej.

Zamów online z dostawą do domu produkty IDC Polonia i ciesz się znakomitym smakiem!