{{ message.message }}

Cymes


Powrót do marek
Cymes
Nazwa marki: Cymes
Nazwa producenta: Cymes

Victoria Cymes to polska firma ze 100% rodzinnym kapitałem, dzięki czemu proces decyzyjny jest krótszy co przekłada się na większą elastyczność.

Victoria Cymes jest również pierwszą firmą spożywczą w Polsce, która wdrożyła wysokociśnieniową metodę utrwalania soków HPP – High Pressure Processing. Ta rewolucyjna, wyrafinowana metoda pozwoliła nam na wprowadzanie innowacyjnych produktów na rynek Polski. Soki najpierw są tłoczone na zimno a następnie poddawane działaniu wysokiego ciśnienia 6000 barów, przez co zachowują wartości odżywcze surowych owoców i warzyw.

Sztandarowym produktem firmy są świeże soki marchwiowe, marchwiowo-selerowe oraz jabłkowe Cymes z pojezierza wałeckiego, dostarczane codziennie do lodówek w sklepach całego kraju.
Soki produkowane są z warzyw o owoców pochodzących z Polski .
Świeże soki marchwiowe, marchwiowo-selerowe i jabłkowe Cymes z Pojezierza Wałeckiego, zdobyły certyfikat „Jakość i Tradycja” potwierdzający, że powstały ze sprawdzonych składników najwyższej jakości i przy użyciu tradycyjnych metod, bez dodatku konserwantów i ulepszaczy. Świeże soki Cymes, kiedy pojawiły się na rynku odniosły wielki sukces i pozwoliły firmie osiągnąć wiodącą pozycję w swojej branży.

Zamów online na Polski Koszyk!