{{ message.message }}

Bartolini


Powrót do marek
Bartolini
Nazwa marki: Bartolini
Nazwa producenta: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Tabit"

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe “Tabit” rozpoczęło działalność w 1991 roku w Otwocku pod Warszawą. Od momentu założenia firma ma charakter rodzinny, co znacznie ułatwia jej rozwój i umożliwia konsekwencję w działaniach.

Głównym i najważniejszym profilem działalności firmy jest produkcja wysokogatunkowych makaronów jajecznych opartych na tradycyjnych polskich recepturach. Makarony te powstają z najwyższej jakości kaszek makaronowych wytwarzanych z pszenicy miękkiej i twardej oraz jaj.
Cały proces technologiczny został oparty na wysokiej klasy maszynach i urządzeniach kontrolujących polskich i zagranicznych.

Obecnie flagową marką firmy Tabit jest marka “Bartolini”, którą zna cała Polska. Stanowi ona potwierdzenie jakości wytwarzanych przez firmę Tabit produktów. Dowodem na to są liczne wyrazy uznania płynące ze strony indywidualnych odbiorców oraz dużych hurtowni.

Na tym nie koniec rozwoju! Firma “Tabit” cały czas rozszerza istniejący asortyment o kolejne pozycje makaronowe, takie jak świderki, muszelki i galanterię makaronową.

Zachęcamy do wypróbowania makaronów Bartolini dostępnych w Polskim Koszyku!

Produkty tej marki: