Schogetten Alpine Milk with Hazelnuts 100g X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 329472_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
SCHOGETTEN ALPINE MILK WITH HAZELNUTS 100g
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Orzechowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | cukier, tłuszcz kakaowy, śmietanka w proszku,orzechy laskowe (10%), miazga kakaowa, mleko pełne w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi), ekstrakt wanilii. Czekolada mleczna - masa kakaowa minimum 30%. Może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy, gluten i jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ludwig czekolada sp. z o. o. ulica i numer: rzeczna 3 kod pocztowy i miasto: 43-430 skoczów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 574 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2392 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 38 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: