{{ message.message }}

Olitalia


Powrót do marek
Olitalia
Nazwa marki: Olitalia
Nazwa producenta: Index Food

Olitalia to włoskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji oliwy i octu, oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych zarówno na rynek dystrybucji detalicznej, jak i dla sektora gastronomicznego, w którym zajmuje pozycję lidera we Włoszech. Dzięki owocnym stosunkom z branżą restauracyjną, nawiązanym w drodze aktywnej współpracy z najlepszymi specjalistami i stowarzyszeniami z kraju i zagranicy, a także dzięki obecności na rynkach wszystkich kontynentów, stanowi ono punkt odniesienia dla szerokiego grona konsumentów wywodzących się z bardzo różnych tradycji kulturowych, odpowiadając na potrzeby złożonego i stale zmieniającego się rynku.

Z Włoch doskonałe oliwy z oliwek oraz oleje ryżowy i z pestek winogron płyną w świat. Przywiązanie do rodzinnej tradycji oraz współpraca z najlepszymi kiperami i stowarzyszeniami szefów kuchni sprawiają, że Olitalia jest doceniana przez konsumentów w 130 krajach na wszystkich kontynentach.

Największą dumą jest oliwa z oliwek extra vergine (obowiązkowy składnik większości włoskich potraw). Skład oliwy z oliwek sprawia, że ma ona właściwości zapobiegające wielu chorobom. Smakoszom polecamy również oliwy aromatyzowane: z bazylią, z czosnkiem, z aromatem trufli oraz czosnkiem i chili, które doskonale wzbogacą przygotowywane potrawy.

Zamów produkty *Olitalia” online na Polski Koszyk!