{{ message.message }}

Muszyna


Powrót do marek
Muszyna
Nazwa marki: Muszyna
Nazwa producenta: Cechini Muszyna

Cechini Muszyna to woda z uzdrowiskowym rodowodem. Woda wysokozmineralizowana do codziennego spożycia bogata w naturalny magnez i wapń.
Jej źródła biją tylko tu na terenie uzdrowiska Muszyna. Priorytetem zawsze jest najwyższa jakość.
Dzięki unikatowym warunkom geologicznym Muszyny możemy dzielić się z Tobą wodą która przez setki lat nasycała się naturalnymi minerałami takimi jak wapń, magnez czy potas. Nigdzie nie ma tak znakomitych wód wysokozmineralizowanych jak tu u nas w Muszynie.
Specjalna technologia wydobycia wody nawet z 200 metrów głębokości pozwala w pełni zabezpieczyć ją od wód gruntowych i jakichkolwiek zanieczyszczeń spowodowanych aktywnością człowieka.
Cechini Muszyna posiada znakomitą opinię wśród badaczy, balneologów, dietetyków, lekarzy sportowych, zawodowych sportowców jak i amatorów i znawców zdrowego trybu życia.
Przy coraz to bardziej zubożałej diecie, wielu chorobach cywilizacyjnych stanowi absolutny TOP wśród naturalnych i zdrowych produktów spożywczych o udowodnionym pozytywnym wpływie na organizm.
*Cechini Muszyna( polecamy wszystkim tym którzy cenią naturalną najwyższą jakość, szukają prawdziwych zdrowych minerałów przy zachowaniu niepowtarzalnego świeżego smaku.

Zamów online w Polskim Koszyku bez limitu dostawy!

Produkty tej marki: