Dostarczamy za granicę
Przyprawy
{{ message.message }}
Wróć do listy produktów
Lebensbaum Cynamon Cejloński Laska BIO 6 sztuk

Oznaczenia produktu:

  • Rolnictwo ekologiczne

    System gospodarowania o zrównoważonej produkcji roślinnej i zwierzęcej, w którym do ochrony roślin aktywizowane są procesy przyrodnicze. W produkcji rolniczej wykorzystuje się naturalne nawozy oraz metody biologiczne i mechaniczne. Wykluczone jest stosowanie syntetycznych nawozów, chemicznych środków ochrony roślin, regulatorów wzrostu, dodatków paszowych i organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).

  • Produkt w 100% naturalny. Czysta etykieta

    Nie zawiera ulepszaczy, wzmacniaczy smaku, stablizatorów, konserwantów i innych składników chemicznych. Producent dostarcza pełną i rzetelną informację o składzie produktu

14,05 zł

Lebensbaum Cynamon Cejloński Laska BIO 6 sztuk

Cynamon ceyloński w laskach (Cinnamomum verum, Cinnamonum Zeylanium Blume)) różni się od zwykłego cynamonu niską zawartością kumaryny, a także wyglądem.

Laski cynamonu ceylońskiegio (długości ok. 8 cm) składają się z wielu cienkich zwojów, warstwy te zwinięte są w rulonik – laskę o średnicy ok. 10 mm.

Przyprawę, która występuje w postaci utartej na proszek lub laskach otrzymuje się z wysuszonej kory drzewa cynamonowca cejlońskiego. Brązowo-rdzawy kolor przyprawy doda smakowitego wyglądu potrawom.

Dzięki zawartemu w niej olejkowi cynamonowemu przyprawa nabiera delikatnego słodkawo-korzennego aromatu oraz lekko piekącego smaku.

Jedno opakowanie zawiera 6 sztuk produktu.

Lebensbaum
Marka:

Lebensbaum


Producent: Lebensbaum

Skład

cynamon cejloński laska* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Adres producenta

Bio Planet S.A.
Fabryczna 9B
05-084 Leszno k. Warszawy, Polska
e-mail: info@bioplanet.pl

Inne produkty z tej kategorii wszystkie ()

Pozostałe produkty tej samej marki Lebensbaum (59)