Sos słodko-kwaśny z ananasem 520g Dawtona
Wystaw opinię o produkcie
Dobry skład, bez konserwantów i ulepszaczy, za to z wieloma dodatkami dla prawdziwie orientalnego smaku – z ananasem, papryką i cebulą.
Gęstość naszego sosu wynika po prostu z jego . Jest on tak dobry, bo warzywa to nasza specjalność.
Rozkoszuj się smakiem orientalnego sosu słodko-kwaśnego Dawtona z ananasem, bez konserwantów. Smacznego!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 117798
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dobry skład, bez konserwantów i ulepszaczy, za to z wieloma dodatkami dla prawdziwie orientalnego smaku – z ananasem, papryką i cebulą.
Gęstość naszego sosu wynika po prostu z jego . Jest on tak dobry, bo warzywa to nasza specjalność.
Rozkoszuj się smakiem orientalnego sosu słodko-kwaśnego Dawtona z ananasem, bez konserwantów. Smacznego!
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Słodko-kwaśny |
| Smak | Pomidorowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | do spożycia |
| Składniki | pomidory (51%), cukier, ananas (7%), papryka (5%), marchew (5%), cebula (4%), skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, czosnek, imbir, przyprawy |
| Zawartość netto | 520 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dawtona sp. z o. o. ulica i numer: bieniewicka 52 kod pocztowy i miasto: 05-870 błonie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 136 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 362 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 16 g |
| Zawartość węglowodanów | 19 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: