Śmietanka Łowicka UHT 12% 500 ml Łowicz
Wystaw opinię o produkcie
JAKOMEX_EAN_5900120022867
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 698761
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Śmietanka UHT 12% 500 ml
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietanka |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Zawartość tłuszczu | 12 % |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | do sosów, zup, ciast |
| Składniki | Śmietanka, stabilizator - karagen |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Ulica i numer: Przemysłowa 3 Kod pocztowy i miasto: 99-400 Łowicz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 6 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48h |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48h |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 134 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 556 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,7 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,9 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: