Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 743153
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Sałatka warzywna z groszkiem to smaczne i zdrowe danie, które może być przekąską lub składnikiem dowolnych posiłków, serwowanych o każdej porze dnia. Kawałki ziemniaków, marchewki, selera i groszku z dodatkiem mieszanki przypraw nadają sałatce wyrazisty, domowy smak.
Parametry produktu
| Składniki | ziemniaki 33,6%, olej rzepakowy, marchew 14%, groszek 10,8%, seler 9%, woda, cukier, żółtko jaja, gorczyca mielona, przyprawy, sól, ocet spirytusowy, regulatory kwasowości (kwas mlekowy, octany sodu, kwas cytrynowy), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), ekstrakt z marchwi |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Wegetariańskie | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 224 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 928 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19,5 g |
| Cukry | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: