Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 11161
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Sałatka jarzynowa
Parametry produktu
| Składniki | Ziemniaki gotowane 36%, marchew gotowana 18%, olej rzepakowy, groszek zielony konserwowy 11%, woda, cukier, seler gotowany 3%, sól, ocet spirytusowy, gorczyca, żółtko jaja, ocet winny, przyprawy, szczypior suszony, ekstrakt pieprzu, regulatory kwasowości : octany sodu, kwas mlekowy; substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu; przeciwutleniacz: pirosiarczyn sodu. |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Wegetariańskie | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: seko s.a. ulica i numer: zakładowa 3 kod pocztowy i miasto: 89-620 chojnice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 528 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 220 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 910 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: