Ryż Sotto Parboiled 4x100g kartonik
Wystaw opinię o produkcie
Ryż Sotto parboiled charakteryzuje się złocistą barwą ziarna. Po ugotowaniu wg zalecanego przepisu jest sypki i nigdy się nie klei. Czas gotowania należy dostosować do swoich upodobań co do twardości ryżu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 475548
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ryż Sotto parboiled charakteryzuje się złocistą barwą ziarna. Po ugotowaniu wg zalecanego przepisu jest sypki i nigdy się nie klei. Czas gotowania należy dostosować do swoich upodobań co do twardości ryżu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Porcje w woreczkach |
|---|---|
| Typ | Parboiled |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Kambodża |
| Składniki | Ryż Parboiled |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Kambodża |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 15 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sawex foods spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: wiertnicza 70 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Przygotować według instrukcji podanej na opakowaniu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Torebkę włożyć do 1 litra gotującej się, osolonej wody. Gotować na słabym ogniu około 12 minut. Po ugotowaniu osączyć i opłukać torebkę krótko zimną wodą. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 75 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 343 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 343 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1458 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1458 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,3 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: