Rama Crema 15% 200ml
Wystaw opinię o produkcie
Rama Crema 15% to doskonała, roślinna alternatywa dla śmietan! Dzięki specjalnej recepturze opartej w 1% na roślinnych składnikach świetnie sprawdzi się przy gotowaniu ulubionych potraw. Rama Crema 15% to rewelacyjny wybór do zabielania zup czy kremów, przygotowywania sosów oraz, z racji swojego w 1% roślinnego składu, wszelkiego rodzaju dań kuchni wegetariańskiej. To również idealny wybór dla wegan. Bez nabiału, bez konserwantów, bez oleju palmowego. Używaj jak zwykłej śmietany!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 95136
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Rama Crema 15% to doskonała, roślinna alternatywa dla śmietan! Dzięki specjalnej recepturze opartej w 100% na roślinnych składnikach świetnie sprawdzi się przy gotowaniu ulubionych potraw. Rama Crema 15% to rewelacyjny wybór do zabielania zup czy kremów, przygotowywania sosów oraz, z racji swojego w 100% roślinnego składu, wszelkiego rodzaju dań kuchni wegetariańskiej. To również idealny wybór dla wegan. Bez nabiału, bez konserwantów, bez oleju palmowego. Używaj jak zwykłej śmietany!
Parametry produktu
| Składniki | roztwór białka soczewicy (woda, mąka z soczewicy 2,5%). olej i tłuszcz roślinny 15% (rzepakowy, kokosowy), cukier, modyfikowana skrobia ziemniaczana, emulgator (polisorbat 60), stabilizatory (metyloceluloza, guma ksantanowa), refulator kwasowości (ctrynian trisodowy), aromat , sól, barwnik (karoteny) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2024-06-23 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | DE21/819945211 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Rama Crema 15% 200ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 156 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 182 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 153 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 642 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: