Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5902693121213
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny mus z prostym składem - 34% mus śliwkowy, 33% mus bananowy, 33% mus jabłkowy to doskonały pomysł na smaczną i zdrową przekąskę w ciągu dnia. Produkt pasteryzowany.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze 4C nie d
Składniki
34% ekologiczny przecier ze śliwek, 34% ekologiczny przecier z bananów, 33% ekologiczny przecier z jabłek
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 277/66 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 15 g |
| Cukry | 13 g |
| Białko | 0.7 g |
| Sól | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: