Migdały mielone (mąka migdałowa) BIO 250 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249972087
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Mąkę migdałową wykonuje się poprzez mielenie nieprażonych obranych nasion migdałowca. Posiada słodycz, która na długo pozostaje w ustach.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
MIGDAŁY mielone* 100% * składnik pochodzący z kontrolowanych upraw ekologicznych
Alergeny
ORZECHY
Możliwe alergeny
GLUTEN,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2544/616 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 54 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3.9 g |
| Węglowodany | 5.4 g |
| Cukry | 4.8 g |
| Błonnik | 12.9 g |
| Białko | 22 g |
| Sól | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: