LUMIKO MASŁO EKSTRA 83% 200G
Wystaw opinię o produkcie
Masło to produkt tłuszczowy w formie stałej, miękkiej emulsji, uzyskiwany ze śmietanki pasteryzowanej. Zawartość tłuszczu mlecznego 83%.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 93778
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Masło to produkt tłuszczowy w formie stałej, miękkiej emulsji, uzyskiwany ze śmietanki pasteryzowanej. Zawartość tłuszczu mlecznego 83%.
Parametry produktu
| Rodzaj | Masło |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do pieczenia;Do smarowania;Do smażenia |
| Składniki | Śmietanka pasteryzowana. |
| Zawartość tłuszczu | 83 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lumiko Trade Sp. z o.o. Sp. k. Ulica i numer: Orląt Lwowskich 57 Kod pocztowy i miasto: 41-208 Sosnowiec PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,1 |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,1 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,1 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 744 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 74 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3058 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 306 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 55 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 82 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,2 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,7 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: