House Of Asia biały sezam 50 g
Wystaw opinię o produkcie
Biały sezam jest składnikiem wielu wyrobów cukierniczych. Element m.in. chałw, nugatów oraz tzw. sezamków. Serca Europejczyków podbił jako dodatek do pieczywa, ciasteczek, paluszków nadając im charakterystycznego, orientalngo smaku.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 461427
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Biały sezam jest składnikiem wielu wyrobów cukierniczych. Element m.in. chałw, nugatów oraz tzw. sezamków. Serca Europejczyków podbił jako dodatek do pieczywa, ciasteczek, paluszków nadając im charakterystycznego, orientalngo smaku.
Parametry produktu
| Typ | Całe ziarna |
|---|---|
| Rodzaj | Sezam |
| Zawartość netto | 50 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Składniki | biały sezam |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. Ulica i numer: Pieńków 147a Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Dodatek do sałatek, sosów, deserów, jako panierka do smażonego i pieczonego drobiu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Bezpośrednio do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | smak, zapach, barwa charakterystyczne dla tego typu produktu |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: