Dolcetino Frizzante Mojito Zero 0,75L / 0,0% / 12 / PL
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 389646
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Orzeźwiające bezalkoholowe Dolcetino Frizzante Mojito na bazie wina owocowego z wyczuwalnymi bąbelkami zachwyca wyrafinowanym oraz subtelnym aromatem. Jest rześkie, cytrusowe, delikatne, niebanalne. Dodaje towarzyskim spotkaniom radości, uśmiechu oraz błogiej atmosfery. Serwować w temperaturze 8-10°C.
Parametry produktu
| Rodzaj | Aperitif |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Smak | Słodki |
| Serwowanie | Aperitif, Desery |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: partner center sp. z o.o. ulica i numer: piotrkowska 89 kod pocztowy i miasto: 97-423 łódź pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 125 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: