BoboVita Mus gruszka z morelą i bananem po 6 miesiącu 100g
Wystaw opinię o produkcie
Gwarantujemy!!! Owoce w musach BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy tego pewni, bo znamy je od sadzonki po gotowy, pyszny produkt! Możesz mieć pewność, że owoce w musach BoboVita pochodzą wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych upraw, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 993616
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 6 miesiącu |
|---|---|
| Skład podstawowy | Gruszki, Banany, Morele |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | gruszka 42%, banan 40%, morela 17,5%, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy. |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NutriciaUlica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 384 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: