BoboVita Banan jabłko truskawki i kiwi po 6 miesiącu 80g
Wystaw opinię o produkcie
BoboVita Banan jabłko truskawki i kiwi 80g to przepyszny mus owocowy w przezroczystej tubce z wielokrotnym zamknięciem, dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia. Zawiera owoce uprawiane specjalne z myślą o najmłodszych, jest pyszny i bezpieczny dla malucha. Bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Skład dostosowany do potrzeb dziecka. Bez dodatku cukru. Produkt bezglutenowy. Bez mleka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 957501
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 6 miesiącu |
|---|---|
| Skład podstawowy | Banany, Jabłka, Truskawki, Inne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Składniki | banan 33%, jabłko 28,5%, truskawka 20%, kiwi 17%, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy. |
| Zawartość netto | 80 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NutriciaUlica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 392 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: