Bebiko 2R Mleko następne dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia 350 g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900852000423
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 42591
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
z kleikiem ryżowym
błonnik GOS/FOS
DHA*, omega 3
wapń, wit. D, żelazo*
* zgodnie z wymaganiami prawa
Wszystkie składniki odżywcze zostały starannie zbilansowane tak, aby wspierać prawidłowy rozwój Twojego dziecka na danym etapie.
Bebiko 2 wierzy, że szczęście maluszka zaczyna się od brzuszka!
Właściwie odżywiony brzuszek to podstawa dobrego samopoczucia i intensywnego rozwoju maluszka.
Bebiko 2R z udoskonaloną formułą NUTRIflor Expert dba o szczęście małych brzuszków, gdyż zawiera kompletną kompozycję składników odżywczych* wspierających prawidłowy rozwój Twojego dziecka.
Udoskonalona formuła Bebiko 2R NUTRIflor Expert
Unikalna kompozycja błonnika GOS/FOS.
Kwas ALA* (omega 3) niezbędny do prawidłowego rozwoju mózgu i tkanki nerwowej.
Teraz wzbogacona także o kwas DHA* (omega 3), który wspiera prawidłowy rozwój wzroku.**
Wapń* i wit. D* niezbędne dla prawidłowego rozwoju kości i zębów.
Żelazo* i jod* wspierające prawidłowy rozwój poznawczy.
* Zgodnie z wymaganiami prawa. ** Korzystne działanie występuje, gdy wraz z urozmaiconą dietą dziecko spożywa 100 mg
DHA dziennie.
Szczęście maluszka zaczyna się od brzuszka
1000 pierwszych dni życia to okres intensywnego rozwoju Twojego maluszka. Dlatego wszystkie składniki odżywcze formuły NUTRIflor Expert zostały starannie zbilansowane tak, aby wspierać prawidłowy rozwój Twojego dziecka na danym etapie.
Obecnie używasz
Bebiko 2R powyżej 6. miesiąca życia
Kolejny krok
Bebiko Junior 3R powyżej 1. roku życia
Bebiko Junior 4R powyżej 2. roku życia
Bebiko Junior 5 powyżej 2,5. roku życia
Gwarantowana jakość produktu: Ten produkt opuścił nasz zakład w nienagannym stanie.
Kwas ALA (omega 3) niezbędny do prawidłowego rozwoju mózgu i tkanki nerwowej.
Teraz wzbogacona także o kwas DHA (omega 3), który wspiera prawidłowy rozwój wzroku.
Wapń i wit. D niezbędne dla prawidłowego rozwoju kości i zębów.
Żelazo i jod wspierające prawidłowy rozwój poznawczy.
Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 6 miesiącu |
|---|---|
| Typ mleka | W proszku |
| Zawartość netto | 350 g |
| Mleko modyfikowane | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, galaktooligosacharydy z mleka (8,4%), skrobia, olej palmowy, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej kokosowy, kleik ryżowy (4,8%), olej rzepakowy, wysokooleinowy olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, olej słonecznikowy, białko serwatkowe z mleka, fruktooligosacharydy (0,58%), wapń, olej rybi, potas, sód, magnez, chlorek choliny, witamina C, emulgator (lecytyny z soi), tauryna, inozytol, żelazo, L-tryptofan, L-karnityna, cynk, kwas cytydyno-5'-monofosforowy, sól sodowa kwasu urydyno-5'-fosforowego, kwas adenozyno-5-'fosforowy, sól sodowa kwasu inozyno-5'-fosforowego, sól sodowa kwasu urydyno-5'-fosforowego, kwas adenozyno-5'-fosforowy, sól sodowa kwasu inozyno-5'-fosforowego, niacyna, kwas pantotenowy, witamina E, sól sodowa kwasu guanozyno-5'-fosforowego, miedź, witamina A, ryboflawina, tiamina, witamina B6, jod, kwas foliowy, mangan, selen, witamina K, witamina D, biotyna, witamina B12 |
| Smak | |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nutricia ulica i numer: bobrowiecka 8 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przed otwarciem szczelnie zamknięty produkt powinien być przechowywany w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C. Nie przechowywać w lodówce. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Tabela żywienia bebiko 2r nutriflor expert mleko następne w proszku wartości podane w tabeli należy traktować orientacyjnie. wielkość i liczbę posiłków dostosuj do potrzeb twojego dziecka. o ile lekarz nie zaleci inaczej: wiek niemowlęcia 7. miesiąc i powyżej / liczba porcji na dobę 3 / woda (ml) 210 / liczba płaskich miareczek na porcję 7 100 ml bebiko 2r nutriflor expert = 90 ml wody + 3 płaskie miareczki = 285 kj (68 kcal) 1 płaska miareczka = 4,8 g = 95 kj (23 kcal) bebiko 2r nutriflor expert może również służyć do przygotowywania kleików i bezmlecznych kaszek bobovita. instrukcja karmienia dziecka bebiko 2r nutriflor expert powinno być przygotowane zawsze bezpośrednio przed spożyciem mleko należy wykorzystać w ciągu dwóch godzin po przygotowaniu nigdy nie należy używać ponownie niewykorzystanej części mleka. niewypitą porcję mleka należy wylać bezpośrednio po skończonym posiłku po skończonym karmieniu nie należy pozostawiać smoczka z resztą mleka w buzi dziecka mleko modyfikowane dla niemowląt nie powinno być podgrzewane w kuchenkach mikrofalowych ze względu na zagrożenie oparzeniem ważne informacje bebiko 2r nutriflor expert, tak jak inne mleka następne, powinno być stosowane po zasięgnięciu porady lekarza. zaleca się, aby zmiana karmienia niemowlęcia nie następowała gwałtownie. 1) produkt jest odpowiedni jako uzupełnienie karmienia piersią, jeśli zaistnieje konieczność dokarmiania. 2) przejście z karmienia mlekiem bebiko 1 nutriflor expert należy stopniowo zmniejszać ilość proszku bebiko 1 nutriflor expert i zwiększać ilość proszku bebiko 2r nutriflor expert. ważne informacje! karmienie piersią jest najbardziej właściwym sposobem żywienia niemowląt. produkt jest odpowiedni dla niemowląt powyżej szóstego miesiąca życia. przez pierwsze sześć miesięcy życia niemowlęcia, ten produkt nie może zastępować mleka matki. produkt powinien stanowić tylko część zróżnicowanej diety niemowlęcia. decyzję dotyczącą wprowadzenia pokarmów uzupełniających, zwłaszcza poniżej 6. miesiąca życia, należy podjąć po konsultacji z lekarzem, uwzględniając indywidualne zapotrzebowanie niemowlęcia. dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. należy zwrócić uwagę na prawidłową higienę pierwszych ząbków, szczególnie przed snem. sposób przygotowania mleka 1. umyj ręce, wyparz miareczkę oraz wygotuj butelkę i smoczek w wodzie przez 10 minut lub użyj sterylizatora. 2. gotuj wodę pitną przez 5 minut i pozostaw do wystygnięcia do temperatury ok. 40°c. 3. sprawdź tabelę żywienia i wlej dokładną ilość wody do butelki. 4. zawsze używaj wyłącznie załączonej miareczki. 5. dodaj dokładną liczbę płaskich, nieubitych miareczek bebiko 2r nutriflor expert. 6. zamknij butelkę i potrząsaj do całkowitego rozpuszczenia proszku. załóż smoczek na butelkę. 7. sprawdź temperaturę mleka wewnętrzną stroną przegubu dłoni. dla zachowania najwyższej jakości i właściwości produktu po otwarciu: nie zaleca się przesypywania mleka do innych pojemników. po każdym użyciu foliowa torebka powinna być szczelnie zamknięta. tekturowe pudełko powinno być wyrzucone dopiero po wykorzystaniu zawartości, ze względu na umieszczone na nim ważne informacje. opakowanie przed i po otwarciu powinno być przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°c. nie przechowywać w lodówce. zawartość otwartego opakowania foliowego powinna być zużyta w ciągu 1 miesiąca. ostrzeżenie: niewłaściwe przygotowanie i przechowywanie może stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 285 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 68 kJ |
| Wielkość porcji | 35 g |
| Zawartość białek | 1,4 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,2 g |
| Cukry | 6,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Fluor | 0,0061 mg/100g |
|---|---|
| Fosfor | 51 mg/100g |
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0,48 mg/100g |
| Magnez | 7,3 mg/100g |
| Mangan | 0,013 mg/100g |
| Miedź | 0,055 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0,47 mg/100g |
| Potas | 75 mg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,14 mg/100g |
| Selen | 3,1 μg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 0,06 mg/100g |
| Wapń | 72 mg/100g |
| Witamina A | 60 μg/100g |
| Witamina B12 | 0,09 μg/100g |
| Witamina E | 0,86 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 1,8 μg/100g |
| Chlor | 52 mg/100g |
| Cynk | 0,52 mg/100g |
| Jod | 13 μg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 7,8 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,047 mg/100g |
| Witamina C | 8,8 mg/100g |
| Witamina D | 1,7 μg/100g |
| Witamina K | 4,5 μg/100g |
| Żelazo | 1 mg/100g |
| Sód | 23 mg/100g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: