BA! Baton zbożowy 5 orzechów 40g Bakalland
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900749610926
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 599877
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Baton zbożowy Bakalland BA! 5 orzechów to kompozycja zbóż wzbogacona najwyższej jakości orzechami: orzechami laskowymi, orzechami włoskimi, chrupiącymi nerkowcami, migdałami i smacznymi orzeszkami arachidowymi. Baton zbożowy Bakalland BA! 5 orzechów stanowi smaczną, pożywną przekąskę, którą możesz się delektować w ciągu dnia; batony Bakalland nie zawierają tłuszczów utwardzonych, nie jest do nich dodawany syrop glukozowy
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Czekoladowy, Orzechowy |
|---|---|
| Dodatki | Z bakaliami, W czekoladzie mlecznej |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Orzeszki arachidowe cięte 26%, składniki zbożowe 23% [płatki owsiane pełnoziarniste 12%, mąka ryżowa, mąka kukurydziana), substancja wiążąca: maltitole; polewa o smaku kakaowo-mlecznym 15% [olej palmowy, serwatka w proszku (z mleka),cukier,kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 6%, mleko w proszku odtłuszczone, miazga kakaowa 1%,emulgatory: lecytyny i E 476; aromaty], maltodekstryna, mleko odtłuszczone w proszku, olej palmowy, orzechy laskowe kawałki 1,8%, migdały w płatki 1,8%, orzechy nerkowca kawałki 1,2%, orzechy włoskie kawałki 1,2%, substancje utrzymujące wilgoć: sorbitole, miód piekarski, emulgator: lecytyny; sól, aromaty, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2027-06-22 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | 828140 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: FoodWell Sp. z o.o. Ulica i numer: Fabryczna 5 Kod pocztowy i miasto: 00-446 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 478 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2003 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: