{{ message.message }}

Naturella


Powrót do marek
Naturella
Nazwa marki: Naturella
Nazwa producenta: Procter& Gamble

Naturella to marka należąca do firmy Procter & Gamble w skład której wchodzą takie produkty jak wkładki higieniczne, podpaski oraz tampony.

Procter & Gamble to jedna z największych globalnych firm FMCG. Ich marki pojawiają się w życiu ludzi na wszystkich kontynentach cztery miliardy razy dziennie.

Są wśród nich produkty codziennego użytku firmowane między innymi takimi markami jak Pampers, Ariel, Vizir, Always, Olay, Bonux, Discreet, Naturella, Pantene, Head & Shoulders, Wella, Gillette, Braun czy Oral-B, oraz produkty luksusowe jak Hugo Boss, Lacoste, Valentino czy Dolce & Gabbana. W portfolio firmy znajduje się 25 miliardowych marek, czyli takich, które osiągają roczną wartość sprzedaży przekraczającą miliard dolarów.

Początki działalności koncernu sięgają 1837 roku, kiedy to współpracę rozpoczęli William Procter i James Gamble. Od tamtego czasu niewielkie przedsiębiorstwo, początkowo produkujące i sprzedające mydło oraz świece, stało się jednym z największych globalnych przedsiębiorstw, które obecnie zatrudnia 127 tysięcy pracowników i dostarcza wysokiej jakości produkty konsumentom w ponad 180 krajach.

Produkty tej marki: