Dostarczamy za granicę

Mrs. Potter's

{{ message.message }}
Powrót do marek
Mrs. Potter's
Nazwa marki: Mrs. Potter's
Nazwa producenta: Forte Sweden Sp. z o.o.

Mrs. Potter była Brytyjką żyjąca w XIX wieku w Anglii, której pasją było ziołolecznictwo, uprawa roślin, a także ich zastosowanie w codziennej pielęgnacji i higienie ciała – w tym szczególnie włosów.
Na przełomie XIX i XX wieku przeniosła się do Szwecji, gdzie zafascynowała ją dziewicza natura tego kraju. Chętnie czerpała z bogatych lokalnych tradycji i była przekonana, że zioła i kwiaty mają dobroczynne działanie dla skóry i włosów.
Pod koniec XIX wieku przygotowała pierwszą miksturę służącą do mycia włosów – wiele lat później mikstury takie zaczęto nazywać szamponami.
Zgromadzona przez dziesięciolecia wiedza Mrs. Potter umożliwiła stworzenie wielu receptur najlepiej odpowiadających różnym potrzebom włosów.
Mrs. Potter – Włosy piękne z natury.
Szampony, balsamy, maski i odżywki do włosów służące kompleksowej pielęgnacji – oparte na tradycyjnych recepturach i ekstraktach roślinnych.
Każda linia odpowiada innym potrzebom włosów, wspierając odpowiednio: nawilżanie, wzmacnianie, ochronę koloru, poprawę objętości czy walkę ze skłonnością skóry głowy do pojawiania się łupieżu.

Produkty tej marki:


Mrs. Potter's Arnika Balsam do włosów przetłuszczających 500 ml Odżywki i maski do włosów
5.93
PLN new
Mrs. Potter's