{{ message.message }}

Naturalnie Smaczne


Powrót do marek
Naturalnie Smaczne
Nazwa marki: Naturalnie Smaczne
Nazwa producenta: Baccara

Dania „naturalnie smaczne” uwzględniają nowoczesne tendencje w żywieniu rodziny, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego klienta. Coraz szersza grupa konsumentów w Polsce odchodzi od stereotypowego myślenia o gotowych daniach obiadowych, jako o produktach gorszych, o niższej, jakości, zawierających dużą ilość konserwantów oraz pozbawionych wartości odżywczych. Naszym celem jest zapewnienie Państwu wygody oraz smacznych i zdrowych posiłków każdego dnia, zarówno w domu jak i miejscu pracy.

Grupa Baccara jest firmą rodzinną, która działa w obszarze gastronomii przekraczając jej granice poprzez równoległy rozwój produkcji własnej.

Od 1992 roku gromadzimy doświadczenie, rozszerzamy nasze działania i doskonalimy ofertę.
Za naszą marką stoi prawdziwość, wysoka jakość i tradycja połączona z nowoczesnymi rozwiązaniami.
Nasze produkty wytwarzamy w podwarszawskich Jawczycach, we własnym zakładzie produkcyjnym, który w dużej mierze opiera się na manufakturze. Czynnik ludzki to nieodzowny element w cyklu produkcyjnym, który pozwala nam na zachowanie wysokiej jakości i doskonałego smaku naszych dań gotowych, ciast oraz pozostałych wyrobów, które możecie Państwo zamówić w sklepie Polski Koszyk.