Dostarczamy za granicę

APIS

{{ message.message }}
Powrót do marek
APIS
Nazwa marki: APIS
Nazwa producenta: Apis

Spółdzielnia Pszczelarska APIS w Lublinie to wiodący producent miodów pitnych i pszczelich, który dzięki ogromnemu doświadczeniu, staropolskim recepturom oraz łączeniu tradycji z nowoczesnością, osiągnął mistrzostwo w produkcji miodów pitnych i pszczelich. Spółdzielnia Pszczelarska APIS w Lublinie istniejąca od 1932 roku jest firmą o bogatej tradycji. Produkuje kilkanaście gatunków miodów pitnych oraz pszczelich wielokrotnie nagradzanych na targach i wystawach – zarówno w kraju, jak i za granicą.
Spółdzielnia Pszczelarska APIS w Lublinie kładzie wielki nacisk na jakość wytwarzanych miodów. Firma spełnia wymagania jakościowe według normy BRC Global Standards for Food Safety Issue wersja 6 na najwyższym poziomie A. APIS posiada specjalistyczne laboratorium kontrolno-badawcze wyposażone w nowoczesny sprzęt, które monitoruje jakość wyrobów na wszystkich etapach produkcji.
Spółdzielnia Pszczelarska APIS jest jedynym producentem, który pozytywnie przeszedł kontrolę zgodności procesu produkcji miodów pitnych w typach trójniak i czwórniak ze specyfikacją (przeprowadzoną przez Inspekcję Jakości Handlowej Artykułów Rolno – Spożywczych) i dzięki temu może używać na etykietach miodów pitnych trójniak i czwórniak „Staropolski Tradycyjny” znaku „Gwarantowana Tradycyjna Specjalność” . Wrzuć do swojego koszyka produkty marki APIS, zrób zakupy online z dostawą do domu i ciesz się słodkim smakiem miodów każdego dnia.

Produkty tej marki:

Usuń wszystkie filtry

Aktualne filtry:

Kategoria: Słodkości, desery, przekąski

Apis Miód Wielokwiatowy 900 g Miód
25.04
PLN new
APIS

Apis Miód Lipowy 400 g Miód
15.44
PLN new
APIS

Apis Miód Gryczany 225g Miód
9.41
PLN new
APIS

Apis Miód Słonecznikowy 350 g Miód
13.25
PLN new
APIS

Apis Miód Spadziowy 225 g Miód
10.8
PLN new
APIS

Apis Miód Spadziowy 400 g Miód
21.98
PLN new
APIS

Apis Miód Wielokwiatowy 225 g Miód
6.81
PLN new
APIS

Apis Miód Wielokwiatowy 400 g Miód
9.66
PLN new
APIS

Miód pszczeli wielokwiatowy 350 g Miód
10.97
PLN new
APIS