Dostarczamy za granicę
Ryż
{{ message.message }}
Wróć do listy produktów
Karoon Ryż Basmati 1 kg

Oznaczenia produktu:

  • Produkt w 100% naturalny. Czysta etykieta

    Nie zawiera ulepszaczy, wzmacniaczy smaku, stablizatorów, konserwantów i innych składników chemicznych. Producent dostarcza pełną i rzetelną informację o składzie produktu

Dlaczego Polski Koszyk:
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
od 150 zł na terenie
warszawy
Darmowa dostawa kurier
darmowa dostawa
kurierem od 150 zł*
na terenie całej polski *dla zamówień o wadze do 30 kg
Dostawa za granicę
dostawa zamówień
za granicę
w najlepszej cenie w sieci
Zamówienie chłodnicze kurierem
zamówienie
chłodnicze kurierem

– jako pierwszy sklep w polsce
Największa oferta w sieci
największa oferta
w sieci

– ponad 30 tys. produktów
14,98 zł
16,66 zł
1 kg / 1 szt
1 kg =
14,98 zł

Karoon Ryż Basmati 1 kg

Ryż Karoon sprzedawany jest w tradycyjnych, materiałowych opakowaniach, takich samych jakie znaleźć można w sklepach w Pakistanie. Worki z materiału, sprawiają, że nasiona zachowują optymalną wilgotność.

Nasz ryż Basmati to produkt bogaty w minerały. Ze względu na swoje właściwości, zawartość wapnia, magnezu i potasu, jest idealnym wyborem dla osób aktywnych i dbających o zdrowe odżywianie. Karoon jest produktem bezglutenowym – świetnie sprawdzi się w diecie tych, którzy nie spożywają tego roślinnego białka, a także u chorych na celiakię. Basmati to odmiana bogata w witaminy z grupy B które wspierają działanie układu nerwowego. Ogólna norma stopnia połamanych ziaren dla ryżu dobrej jakości to maksymalnie 4%. Dla ryżu Karoon stopień połamanych ziaren wynosi poniżej 2%, dlatego nasz produkt nie klei się po ugotowaniu tak jak ryż innych firm.

Sprzedajemy tylko towary NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI!!!

Karoon

Historia ryżu Basmati zaczyna się około X wieku, kiedy rolnikom pracującym na terenie dzisiejszych Indii i Pakistanu udało się wyhodować niesamowitą odmianę ryżu. Miała charakterystyczny, intensywny aromat oraz ziarna dłuższe i cieńsze niż w przypadku innych gatunków. Ryż Basmati pochodzi z najczystszych i najbardziej urodzajnych pól znajdujących się u podnóża Himalajów. Wzrasta wśród nieskażonej przyrody – w czystej wodzie pochodzącej bezpośrednio z lodowców, przyswajając cenne minerały.

WAŻNE!!

Masowa produkcja szkodzi środowisku, dlatego Karoon jest uprawiany naturalnymi sposobami, nie zawiera sztucznych ulepszaczy i nie jest modyfikowany genetycznie. Każdego dnia rolnicy doglądają pól i dbają o najwyższą jakość upraw. Wierzymy, że to co najlepsze, znajduje się w przyrodzie. Dlatego ryż Karoon Basmati nadal hodowany jest według tradycyjnych metod sprzed wieków. Nie ingerujemy w to, co dała natura, korzystamy jedynie z jej dobrodziejstw dając Ci pewność, że jesz to co zdrowe.

Marka:

Karoon


Producent: Karoon

Wartości odżywcze

składnik wartość odżywcza na 100g % wskazanego dziennego spożycia
dla kobiet dla mężczyzn
ilość kalorii 359 kcal 18 14.4
wartość energet. 1523 KJ - -
tłuszcz 1 g 1.4 1.3
węglowodany 77,6 g 28.5 22.6
cukier 0,3 g 0 0
białko 8,7 g 16 13.3
sól 0,04 g 0 0
tł. nasyc. 0,5 g - -

Inne produkty z tej kategorii wszystkie ()

Pozostałe produkty tej samej marki Karoon (2)