Dostarczamy za granicę

Kariera

Kariera
Firma Polski Koszyk sp. z o.o. jest nowo powstałą spółką z branży FMCG.
W związku z budową naszych struktur obecnie prowadzimy różne procesy rekrutacyjne.
NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:
Zatrudnienie Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Rozwój Szerokie możliwości rozwoju kompetencji zawodowych
Ścieżka kariery Jasną i precyzyjną ścieżkę kariery
Kreowanie rozwiązań Dużą samodzieloność i możliwość kreowania rozwiązań
Atmosfera Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole
Jeśli chcesz dołączyć do nas, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy oraz przesłania swojego aktualnego CV (z klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych).
Aktualne oferty pracy
KIEROWCA KURIER Wyślij zgłoszenie »

Polski Koszyk Sp. z o. o. to nowo powstałe delikatesy internetowe,
 które promują dobre, polskie produkty.
W związku z tworzeniem struktur obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kurier
Miejsce pracy: Jawczyce, woj. mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Pobieranie towarów z magazynu i załadunek samochodu
  • Dostarczanie zamówionych przez Klientów towarów z zachowaniem najwyższych standardów przechowywania i transportu produktów
  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klienta
  • Przyjmowanie zapłaty za dostarczony towar, zarówno w gotówce jak i kartą płatniczą
  • Wydawanie Klientowi dokumentów potwierdzających dokonanie zakupu
  • Dbanie o powierzony sprzęt firmowy

Oczekiwania:

  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu pojazdów
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziana
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym przez 5 dni w tygodniu,

w tym w soboty

  • Znajomość topografii Warszawy i okolic – mile widziana
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy
  • Odpowiedzialność, sumienność, punktualność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość długotrwałej współpracy
  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy
  • Nowoczesne narzędzia wspomagające pracę kierowcy
  • Pakiet szkoleń na danym stanowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Terminowe wynagrodzenie

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV poprzez przycisk:
Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Polskikoszyk.pl, Integrum Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Flisa 4 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

PRACOWNIK MAGAZYNU Wyślij zgłoszenie »

Pracownik magazynu

  • Przyjmowanie dostaw w magazynie Polski Koszyk
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Bieżąca kompletacja dostaw dla Klientów
  • Obsługa wózka paletowego i urządzeń elektronicznych wspomagających kompletację
  • Przygotowywanie i wydawanie towarów dla kierowców
  • Wizualna kontrola jakości produktów
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy w magazynie

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Praca z nowoczesnym sprzętem w nowo wybudowanym magazynie
  • Perspektywa awansu zawodowego wewnątrz struktur firmy

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Polskikoszyk.pl, Integrum Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Flisa 4 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

({{ cart.getTotalPrice() | currency }})
Produkt niedostępny w Twojej lokalizacji. Zrezygnuj
Dodaj produkty do koszyka
Bezpłatna dostawa. Jeszcze {{cart.freeShippingValue - cart.getTotalPrice() | currency}} do bezpłatnej dostawy.