Dostarczamy za granicę

Kariera

Kariera
Firma Polski Koszyk sp. z o.o. jest nowo powstałą spółką z branży FMCG.
W związku z budową naszych struktur obecnie prowadzimy różne procesy rekrutacyjne.
NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:
Zatrudnienie Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Rozwój Szerokie możliwości rozwoju kompetencji zawodowych
Ścieżka kariery Jasną i precyzyjną ścieżkę kariery
Kreowanie rozwiązań Dużą samodzieloność i możliwość kreowania rozwiązań
Atmosfera Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole
Jeśli chcesz dołączyć do nas, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy oraz przesłania swojego aktualnego CV (z klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych).
Aktualne oferty pracy
Pracownik magazynowy Wyślij zgłoszenie »

 Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Jawczyce, woj. Mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu,
  • Kompletacja zamówień;
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych i wydawanych towarów,
  • Odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie i wydanie towaru zgodnie z ustaloną dokumentacją;
  • Obsługa skanera oraz wózka widłowego;
  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Doświadczenia w pracy na magazynie min. 1 rok
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego składowania – mile widziana
  • Zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy
  • Odpowiedzialność, sumienność, punktualność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Praca z nowoczesnym sprzętem w nowo wybudowanym magazynie
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość długotrwałej współpracy
  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet szkoleń na danym stanowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego zatrudnienia w ramach struktur firmy,
  • Prywatne opiekę medyczną oraz kartę Multisport – Benefit System,
  • Przyjazną atmosferę pracy,

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez spółkę Polski Koszyk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych oraz na przekazanie moich danych osobowych do firm redNet Property Group sp. z o.o., rednet 24 sp. z o.o., redNet Dom sp. z o.o., Integrum Management sp. z o.o., tabelaofert.pl sp. z o.o. i Polski Koszyk sp. z o.o. w celu wykorzystania w okresie do 6 miesięcy, do rekrutacji na inne stanowiska. Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Informujemy, że Administratorem danych jest Polski Koszyk Sp. z o. o. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Freelancer - opracowywanie opisów produktów Wyślij zgłoszenie »
Do delikatesów internetowych Polski Koszyk sp. z o.o. poszukujemy osób do pracy zdalnej przy opracowywaniu opisów produktów.

  • opracowywanie krótki opisów produktów na podstawie materiałów udostępnianych przez zleceniodawcę lub dostępnych na stronach producentów;
  • aktualizacja istniejących opisów produktów;

Wymagania:

  • Znajomość w praktyce pakietu MS Office,
  • dokładność i rzetelność;
  • Znajomość rynku FMCG,

Oferujemy:

  • stałą możliwość dodatkowego zarobku;
  • pewną i regularną wypłatę;

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV poprzez przycisk APLIKUJ

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polski Koszyk spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych oraz na przekazanie moich danych osobowych do firm redNet Property Group, rednet 24, redNet Dom, Integrum Management, tabelaofert.pl,, w celu wykorzystania w okresie do 6 miesięcy, do rekrutacji na inne stanowiska. Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Informujemy, że Administratorem danych jest Polski Koszyk spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kierowca Wyślij zgłoszenie »
Do delikatesów internetowych Polski Koszyk sp. z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca
Miejsce pracy: Jawczyce, woj. mazowieckie

  • Pobieranie towarów z magazynu i załadunek samochodu
  • Dostarczanie zamówionych przez Klientów towarów z zachowaniem najwyższych standardów przechowywania i transportu produktów
  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klienta
  • Przyjmowanie zapłaty za dostarczony towar, zarówno w gotówce jak i kartą płatniczą
  • Wydawanie Klientowi dokumentów potwierdzających dokonanie zakupu
  • Dbanie o powierzony sprzęt firmowy

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu pojazdów
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziana
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym przez 5 dni w tygodniu, w tym w soboty
  • Znajomość topografii Warszawy i okolic – mile widziana
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

({{ cart.getTotalPrice() | currency }})
Produkt niedostępny w Twojej lokalizacji. Zrezygnuj
Produkt niedostępny w magazynie.
Zmiejsz ilość produktu w koszyku
Dodaj produkty do koszyka
Zapłać z:
Visa Checkout
lub: {{ cart.getCheckoutLabel() }}