Dostarczamy za granicę

Kariera

Kariera
Firma Polski Koszyk sp. z o.o. jest nowo powstałą spółką z branży FMCG.
W związku z budową naszych struktur obecnie prowadzimy różne procesy rekrutacyjne.
NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:
Zatrudnienie Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Rozwój Szerokie możliwości rozwoju kompetencji zawodowych
Ścieżka kariery Jasną i precyzyjną ścieżkę kariery
Kreowanie rozwiązań Dużą samodzieloność i możliwość kreowania rozwiązań
Atmosfera Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole
Jeśli chcesz dołączyć do nas, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy oraz przesłania swojego aktualnego CV (z klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych).
Aktualne oferty pracy
Specjalista ds.kompletacji zamówień Wyślij zgłoszenie »

 Specjalista ds. kompletacji zamówień

Miejsce pracy: Jawczyce, woj. Mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja zamówień;
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych i wydawanych towarów,
  • Odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie i wydanie towaru zgodnie z ustaloną dokumentacją;
  • Obsługa skanera oraz wózka widłowego;
  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Doświadczenia w pracy na magazynie min. 1 rok
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego składowania – mile widziana
  • Zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy
  • Odpowiedzialność, sumienność, punktualność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Praca z nowoczesnym sprzętem w nowo wybudowanym magazynie
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość długotrwałej współpracy
  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet szkoleń na danym stanowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego zatrudnienia w ramach struktur firmy,
  • Prywatne opiekę medyczną oraz kartę Multisport – Benefit System,
  • Przyjazną atmosferę pracy,

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez spółkę Polski Koszyk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych oraz na przekazanie moich danych osobowych do firm redNet Property Group sp. z o.o., rednet 24 sp. z o.o., redNet Dom sp. z o.o., Integrum Management sp. z o.o., tabelaofert.pl sp. z o.o. i Polski Koszyk sp. z o.o. w celu wykorzystania w okresie do 6 miesięcy, do rekrutacji na inne stanowiska. Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Informujemy, że Administratorem danych jest Polski Koszyk Sp. z o. o. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.